چگونه تبلت خود را به کیبورد بی سیم متصل کنیم؟

Print Friendly, PDF & Email

کیبوردهای بیسیم توسط بلوتوث با تبلت ها اتصال برقرار می کنند ( برد بلوتوث ۱۰ متر می باشد ) در اکثر موارد با روشن کردن کیبورد هنگامی که نزدیک تبلت است می توانید ان را به تبلت به طور خودکار متصل کنید. حتما برای اتصال دفترچه را مطالعه نمایید و مطمئن شوید که آیا به یک رمز عبور نیاز است یا نه. این رمز عبور برای تبلت این اطمینان را فراهم می کند که یک کیبورد به طور تصادفی به تبلت متصل شود. بر خلاف کیبوردهای پایه دار, کیبوردهای بیسیم نیازی به این که حتما برای تبلت شما ساخته شده ندارد و با هر تبلتی قابل استفاده خواهند بود. بلوتوث یکی از ابزارهای استاندارد موجود برای اتصال چند دستگاه به طور بیسیم و در فاصله های کوتاه می باشد.

Apple iPad

۱ –  کیبورد را روشن و در وضعیت قابل پیدا شدن قرار دهید. کیبورد را به نزدیکی تبلت ببرید.

۲ –  در آیپد به Setting بروید وسپس گزینه ی General و سپس Bluetooth را برگزینید.

۳ –  با ظاهر شدن نام کیبورد بر روی صفحه  آن را انتخاب کنید, رمز عبور را وارد نمایید ( اگر نیاز بود ) نام کیبورد وعلامت بلوتوث باید در صفحه ظاهر شده باشد و حالا اتصال برقرار شده.

BlackBerry

۱ – قبل از قرار دادن کیبورد بلوتوثی خود نزدیک تبلت بلک بری ان را روشن و در حالت قابل پیدا شدن بگذارید.

۲ –  به Setting رفته و Bluetooth را انتخاب کنید, وضعیت آن را بر روی On قرار دهید حال گزینه ی Add New Device  را زده و سپس Search   کنید.

۳ –  چند ثانیه صبر کنید تا نام کیبورد ظاهر شود. در صورت نیاز رمز عبور را وارد نمایید.

Samsung Galaxy Tab  

۱ –  قبل از قرار دادن کیبورد بلوتوثی خود نزدیک تبلت  آن را روشن و در حالت قابل پیدا شدن بگذارید.

۲ –  به صفحه ی Home بروید و دکمه Menu را فشار دهید سپس وارد Setting شوید حال به Wireless and Network  بروید سپس Bluetooth Setting را برگزینید.

۳ –  برای فعال کردن بلوتوث روی Bluetooth کلیک کنید, سپس بر روی Scan Devices   بزنید. با ظاهر شدن نام کیبورد بلوتوث, بر روی آن زده و در صورت نیاز رمز عبور را وارد کنید.

HP Slate  

۱ –  قبل از قرار دادن کیبورد بلوتوثی خود نزدیک تبلت آن را روشن و در حالت قابل پیدا شدن بگذارید.

۲ –  به منوی Start  سپس All Programs  بروید حال به HP  رفته وسپس به HP Connection Manager  بروید. تبلت شروع به جستجوی وسایل ارتباطی در اطراف خود می گردد وآن هایی را که فعال هستند را به شما نشان خواهد داد.

۳ –  کیبورد خود را از آن لیست برگزینید سپس دکمه ی  Power را بزنید,  در صورت نیاز رمز عبور را وارد کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *