چگونه در فایر فاکس صفحات وب را به صورت سه بعدی مشاهده کنیم؟

Print Friendly, PDF & Email

در این پست روشی را را معرفی می کنیم که به وسیله آن می توانید در مرورگر محبوب فایرفاکس صفحات وب را به صورت ۳ بعدی مشاهده کنید.کافیست مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

۱-ابتدا کمی صبر کنید تا سایت مورد نظرتان به صورت کامل توسط مرورگر بارگذاری شود سپس کلیدهای ترکیبی ctrl+shift+i را بفشارید.(البته میتوانید از منوی ابزارها به قسمت Web Developer رفته  و روی Inspect کلیک کنید.اگر از مرورگر فایر فاکس فارسی استفاده می کنید بجای گزینه Inspect روی گزینه وارسی کلیک کنید.اگر از سیستم عامل مک استفاده می کنید برای استفاده از این قابلیت باید از کلیدهای ترکیبی Command+Shift+M استفاده کنید).

۲-در نوار ابزاری که در انتهای صفحه ظاهر میشود روی دکمه ۳D view کلیک کنید.بدین ترتیب میتوانید سایت موردنظر خود را به صورت ۳ بعدی مشاهده کنید.البته این روش در نسخه های ۱۱ به بالا کاربرد دارد.

از این مطلب راضی بودید!

دانلود pdf این مطلب

نویسنده مطلب: بیرانوند

از بچگی علاقه زیادی به علم کامپیوتر داشتم و همیشه دنبال حل مشکلات کامپیوتری بودم. همیشه دنبال تکنولوژی های جدید هستم و اخبار کامپیوتر رو روزانه دنبال میکنم. به ویروس کشی علاقه زیادی دارم و دوست دارم یک پیشرو توی صنعت آنتی ویروس باشم. دنبال پیدا کردن ترفندای کامپیوتریم. خیلی خیلی هم به برنامه نویسی علاقه دارم. دنبال کشف روش های جدیدم خلاصه چیزی نیست که تو زمینه کامپیوتر خوشم نیاد....

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *